Aktualitet

Rama harron Covid-in/ Socialistët mbushën sheshin pa maska dhe distancë

Një nga armët më të forta në betejën elektorale me të cilën Rama sulmoi opozitën, ishte ajo e mbushjes së shesheve në kohën kur ai po luftonte Covidi-n. Por mesaduket ky ishte thjesht një truk elektoral i Ramës për të fajësuar opozitën, ndërkohë që në mitingun ku shpalli fitoren e zgjedhjeve parlamentare, kryeministri nuk u kujdes aspak për sheshin e populluar nga mitingashët e tij, madje as për të mbajtur distancë.

Madje Rama as nuk bëri thirrje për të mbajtur distancë.

Një tregues që tregon se mandati i tij i tretë nuk do të ketë asnjë dallim nga dy të parët përsa i përket propagandës.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button