Politike

Rama shpalos programin e PS: Kemi akoma m*t për të bërë (Video)

Kryeministri Edi Rama ishte dje në një takim elektoral në qytetin e Lushnjes ku foli mbi sukseset e qeverisë së tij dhe planet për 4 vitet e ardhshme, nëse merr besimin e shqiptarëve.

Por në entuziazëm e sipër, shefit të qeverisë duket se i shpëton goja në një moment.

Çdo shqiptar që beson te puna duhet dhe do të jetë zot në këtë vend. Për këtë kemi akoma punë për të bërë. Për këtë kemi akoma m*t për të bërë”.

Mesa duket Rama e pranoi se çfarë ka bërë dhe çfarë ka në plan të bëjë në mandatin e tretë

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button