Politike

Reagon ashpër Meta: Kërcënimit të bandave të Elbasanit u përgjigjem me Dekretin e …

Pas deklaratës së Taulant Ballës, se PS do të nisë të hënën procedurat për shkarkimin e Presidentit, ka ardhur dhe reagimi i ashpër i Ilir Metës.

Me një status në Facebook, Meta shkruan se e ka gati dekretin për mbrojtjen e Republikës së Shqipërisë.

Deklarata e Presidentit Ilir Meta:

Kërcënimi i fundit, që vjen përmes Tao Taos, nga bandat e Elbasanit dhe të gjithë Shqipërisë ka vetëm një përgjigje: Presidenti, gati për të firmosur Dekretin për mbrojtjen e Republikës!

Shqipëria e Shqiptarëve!

Vdekje tradhëtarëve!

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button