Aktualitet

Rrahu dhe tentoi të vriste me thikë bashkëshorten, arrestohet në flagrancë 34-vjeçari në Vlorë

Policia e Vlorës ka arrestuar ditën e sotme një 34-vjeçar, i cili ka ushtruar dhunë fizike dhe ka kanosur me thikë bashkëshorten e tij.

Njoftimi i plotë i policisë: 

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë arrestuan në flagrancë shtetasin F. K., 34 vjeç, banues në Vlorë, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe ka kanosur me mjet prerës (thikë) bashkëshorten e tij.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button