AktualitetPolitike

‘Sherr brenda llojit’, dy kandidatët për deputet të PS-së konfliktohen me njëri-tjetrin (EMRAT)

Dy kandidatë për deputet të Partisë Socialiste në Durrës janë konfliktuar fizikisht me njëri tjetrin. Burime bëjnë me dije se dy kandidatët e konfliktuar janë Alban Xhelili dhe Erion Meka.

Ngjarja ka ndodhur në zonën nr 8 në plazhin e Durrësit. Në këtë ngjarje janë përfshirë 8 persona, midis të cilëve edhe dy kandidatët e sipërpërmendur të PS-së.

Në këtë përplasje fizike është përfshirë edhe shefi i shtabit të PS-së në zonën e plazhit, Eri Kapllani. Ky i fundit raportohet se është shoqëruar në komisariat.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button