Politike

‘Shqiptarët e harruar do të votojnë numrin 9’/ Tabaku: Era e fitores ndjehet kudo… Voto PD

Kandidatja për deputete e PD në qarkun e Tiranës, Jorida Tabaku, ka vijuar takimet me banorët e kryeqytetit, ku ka theksuar se shqiptarët e harruar do të votojnë numrin 9 në 25 prill pasi duan një kryeministër që I vlerëson dhe respekton.

‘Shqiptarët e braktisur do të votojnë PD në 25 prill pasi kanë nevojë për një qeveri që mendon për to’, shkruan Tabaku në Facebook.

Postimi i plotë i Jorida Tabakut:

Shqiptarët e harruar do të votojnë numrin 9 në 25 prill pasi duan një kryeministër që I vlerëson dhe respekton.

Shqiptarët e braktisur do të votojnë PD në 25 prill pasi kanë nevojë për një qeveri që mendon për to.

Era e fitores ndjehet kudo dhe entuziasmi është shenja më e dukshme e një ndryshimi që vjen dhe që ka numrin 9! Voto PD! Voto 9! #shqiperiafiton #votoPD #voto9

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button