Aktualitet

Skandali në Drejtorinë e Zjarrfikësve të Gjirokastrës/ Vangjel Tavo falenderon Prokurorinë për sekuestrimin e ushqimeve

Kryesuesi i listës së deputetëv për qarkun e Gjirokastrës, Vangjel Tavo ditën e sotme ka falenderuar Prokurorinë për sekuestrimin e ushqimeve dhe kamerave në Drejtorinë e Zjarrfikësve të Gjirokastrës, pas denoncimit të tij.

Postimi i plotë:

E nis ditën me një falenderim për Prokurorinë për profesionalizmin dhe reagimin e shpejtë pas kallëzimit tim për sekuestrimin e paletave me ushqime dhe kamerave që bëri në Drejtorinë e Zjarrfikësve të Gjirokastrës.

Shpresoj që kësaj çështje t’i shkohet deri në fund dhe të zbulohet plotësisht e vërteta.

Vangjel Tavo

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button