AktualitetPolitike

STOP në Channel-7/ Bledi Çuçi përballë Vangjel Tavo (Detaje)

Mbrëmjen e sotme, në emisionin “STOP” në televizionin Channel 7, me gazetaren Orjana Çenko, do të jenë të ftuar drejtuesi politik dhe njëkohësisht kandidati për deputet për qarkun e Gjirokastrës nga partia socialiste Z.Bledi Çuçi dhe kreu i listës së kandidatëve për deputet nga partia Lëvizja Socialiste për Integrim Z.Vangjel Tavo.

Në këtë emision do të diskutohet për situatën politike të qarkut Gjirokastër dy ditë para zgjedhjeve të 25 prillit.

Ju ftojmë të na ndiqni në ekranin e Channel-7 në përballjen e shumëpërfolur të kësaj fushate!

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button