AktualitetPolitikeUncategorized

Takim me votues për herë të parë/ Vangjel Tavo: Pas 25 prillit do krijohen mundësi punësimi për të gjithë të rinjtë

Kryesuesi i listës së partisë Lëvizja Socialiste për Integrim, Z. Vangjel Tavo, përmes një posti në Facebook, ka bërë publik takimin në Këlcyrë me votues për herë të parë të cilëve u ka premtuar se pas 25 prillit do të krijohen mundësi punësimi për të gjithë të rinjtë.

Postimi i plotë:

Takim me të rinj, votues për herë të parë në Bashkinë Këlcyrë.

I sigurova, ashtu siç e deklaroj sërish publikisht se pas 25 prillit do krijohen mundësi punësimi për të gjithë të rinjtë, profesionistët, ata me arsim të mesëm apo profesional, dhe të gjitha kategoritë në qarkun tonë.

Vetëm me punësim dhe zhvillim luftohet varfëria

Vangjel Tavo

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button