Politike

Taulant Xhaka në krah të Bashës: Votoni ndryshimin, për të mirën e Shqipërisë dhe sportit

Futbollisti i kombëtares së Shqipërisë Taulant Xhaka u ka bërë thirrje shqiptarëve që të votojnë ndryshimin.

‘Për të mirën e Shqipërisë, për të mirën e sportit, votoni Ndryshimin’, thotë Xhaka në mesazhin e tij drejtuar shqiptarëve vetëm 2 ditë para zgjedhjeve parlamente në vend.

‘Taulant Xhaka për ndryshim. Faleminderit për mbështetjen e jashtëzakonshme. Dilni dhe votoni ndryshimin! #ShqipëriaFITON #Voto9’, shkruan kreu i PD-së Lulzim Basha në mesazhin e tij, që shoqëron videon.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button