Aktualitet

Tavo merr dedikimin më të bukur nga e bija: Mbështetja më e madhe ka qenë babai im…

Kandidati për deputete Z.Vangjel Tavo ka shpërndar në rrjetin e tij social Facebook, një postim të dedikuar nga vajza e tij e cila shprehet se mbështetja më e madhe ka qenë gjithmonë babai im dhe sot është munduar ta mbështes me votën e saj duke e bërë një baba krenar.

Postimi i plotë:

Mbështetja më e madhe ka qenë babai im. Jam munduar ta bëj krenar dhe t’i ofroj edhe unë mbështetjen sot si votuese për herë të parë. Jam më krenare se kurrë për arsye se po e mbështes me votën time edhe duke mbështetur atë kontribuoj edhe për një Gjirokastër më të mirë.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button