AktualitetPolitike

Tavo: Rilindja” po jep shpirt. Në frymën e saj të fundit e mban shpresën tek mashtrimi

Kandidati per deputet Vangjel Tavo ka reaguar nëpërmjet një statusi në faqen e tij ne Facebook për ngjarjen e ndodhur në Berat ku një furgon u kap duke shpërndarë ndihma.
Rilindja” po jep shpirt. Në frymën e saj të fundit e mban shpresën tek mashtrimi,- shkruan Tavo.

Postimi i plotë:

Tonelata ushqimesh edhe në Berat.
“Rilindja” po jep shpirt. Në frymën e saj të fundit e mban shpresën tek mashtrimi që mund t’i bëjë familjeve të varfra.

Ky sekt i pështirë dhe çnjerëzor kapitullon pas pak ditësh.

Vangjel Tavo

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button