Politike

Vangjel Tavo: Më 25 prill “Rilindja” kapitullon e merr arratinë, opozita do arrijë fitoren më të madhe

Kandidati për deputet, Vangjel Tavo shprehet përmes një posti në rrjetet sociale se opozita do të arrijë fitoren më të madhe, ndërsa “Rilindja” më 25 prill kapitullon dhe merr arratinë.

Postimi i plotë:

Më 25 prill “Rilindja” kapitullon e merr arratinë.

Ky është fakt.

Opozita do arrijë fitoren më të madhe në zgjedhjet e 30 viteve të fundit.

Edhe pak ditë nga rikthimi i shpresës për qarkun e Gjirokastrës.

Vangjel Tavo

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button