Aktualitet

VIDEO/ Rrihet brutalisht aktivistja e PD-së në Divjakë, agresori shefi i policisë

Eshtë rrahur brutalisht Elsa Bita aktiviste e PD ne Zonën e Divjakës.

Agresori sipas saj eshtë shefi i policisë.

I ka thyer krahun pasi ka dale nga shtepia sot dhe aktivistja e opozitës është në spital dhe do bëjë kallezim penal.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button