Politike

Vlonjatët shpërthejnë me thirrje “Rama ik” (VIDEO)

Kanë mbetur edhe katër ditë nga zgjedhjet e 25 prillit, dita ku shqiptarët do të ushtrojnë të drejtën e votës. Ndërkohë fushata elektorale vijon të jetë e zjarrtë. Pak ditë më parë LSI orgranizoi një miting të madh në Vlorë . Qyteti ishte mbushur me flamuj dhe mbështetës të LSI. Kjo atmosferë është parë dhe sot, pasi simpatizantë LSI janë vërshuar drejt qytet me thirrjet “Rama ik”.

Mbështetja e LSI në Vlorë është rritur në mënyrë të jashtëzakonshme dhe kjo dëshmohet edhe nga atmosfera pozitive që mbizoteroi sot në qytetin bregdetar.

Shikoni më poshtë videon:

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button