Aktualitet

Votat e pavlefshme drejt PS-së, tensione në procesin e numërimit (Video)

Po shoqërohet me tensione procesi i numërimit të votave në qarkun e Vlorës.

Komisionerët e Partisë Socialiste mësohet të jeë konfliktuar me ato të Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe Partisë Demokratike.

Konflikti ka ardhur për disa vota të shënuara që i përkasin LSI-së, por për shkak të shënimit i kanë shpallur fillimisht të pavlefshme dhe më pas bëhet me dije t’i jenë kaluar Partisë Socialiste.

Denocimi është bërë nga Griselda Myslymi, e dyta në listën e LSI-së për qarkun e Vlorës.

https://video.syri.net/embed/8ClleyXuIVx2LWN

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button