Aktualitet

Yuri Kim vizitë në Fushë-Krujë, takohet me drejtuesit e policisë (Video)

Ambasadorja amerikane ka bërë një ndalesë në një nga kafet e qytetit në afërsi të rajonit të policisë ku për disa minuta piu kafe me disa qytetarë.

Para se të ikte ambasadorja ndaloi dhe takoi drejtuesit e policisë të Rrethit Krujë ku shkëmbeu disa fjalë me to.

Me çduket prezenca e ambasadores është për ti dhënë kurajo forcave të rendit, pasi siç dihet Fushë-Kruja është një vend mjaft problematik.

Dhe pse nuk jan regjistruar incidente deri tani, situata është mjaft e tensionuar dhe në këtë rreth.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button