Aktualitet

Aksident në Tiranë, makina përplas fëmijën 10 vjeç

Një aksident ka ndodhur në Tiranë ku një automjet ka përplasur fëmijën 10 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘3 Dëshmorët’ teksa fëmija është dërguar në spital.

Sipas Policisë, fëmija ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia e Tiranës/ Informacion paraprak

Më datë 09.05.2021, në rrugën ‘3 Dëshmorët’, mjeti me drejtues J. S., ka aksidentuar fëmijën e mitur me iniciale A. B., 10 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button