Aktualitet

Arrestohet Princi i Përputhen! Efektivët e shoqërojnë me pranga brenda komisariatit, arsyeja…..(VIDEO NGA MOMENTI)

Në rrjet ka qarkulluar një video në të cilën Princi shihet në pranga dhe shoqërohet nga efektivët e policisë drejt komisariatit.

TIRANË: Konkurrenti i ”Përputhen”, Princ Mile është arrestuar nga policia e Tiranës.

Në rrjet ka qarkulluar një video në të cilën Princi shihet në pranga dhe shoqërohet nga efektivët e policisë drejt komisariatit. Ende nuk dihet arsyeja pse Princi është arrestuar.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button