Argetim

‘E shtrenjta ime’, Andi i shpreh dashurinë Melisës në mënyrën më të bukur

Tani që Andi dhe Melisa e konfirmuan lidhjen, në rrjetet sociale nuk mungojnë pozat e ëmbla dhe dedikimet. Vetëm së fundmi Andi ka publikuar një foto krah partneres, duke shkruar se me të ndihet i plotësuar.

”Me ty ndihem kaq plot….. e shtrenjta ime”, ka shkruar ai krahas fotos.

Ditën e djeshme ishte Melisa ajo që publikoi një foto pranë tij duke i shprehur gjithë dashurinë.” Ti je bota për mua”, shkroi mes të tjerash ish-konkurrentja e ”Përputhen”.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button