AktualitetBota

Humbi kontrollin e automjetit, ndërron jetë tragjikisht 41-vjeçari shqiptar

Një ngjarje e rëndë është shënuar në zonën e Imathias në Greqi.

Mediat helene shkruajnë se si pasojë e një aksidenti ka ndërruar jetë një 41-vjeçar, identiteti it ë cilit nuk bëhet i ditur.

Makina që ai po drejtonte ka dalë nga rruga duke u përmbysur e i shkaktuar dëme të shumta.

Fatkeqësisht, ai nuk arriti t’i bënte ballë dëmeve dhe ndërroi jetë më vonë sipas mediave.

Departamenti i Policisë së Aleksandrisë, ka nisur një hetim, për të bërë të mundur shkaqet e aksidentit.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button