Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Shkrumbohet totalisht makina në Vlorë, ngjarja dyshohet e qëllimshme

Një makinë është përfshirë nga zjarri në rrugën e re në qytetin e Vlorës. Burime bëjnë me dije se makina ka përfunduar totalisht e shkrumbuar, ndërkohë që ende nuk dihen shkaqet dhe as pronari i mjetit.

Paraprakisht dyshohet se ngjarja ka qenë e qëllimshme.

Vijon…

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button