Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë në Lezhë, vdes gruaja brenda banesës

Më datë 06.05.2021,rreth orës 10:40, në fshatin Ishull- Lezhë,në banesën e saj dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasja D.M.,52 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button