Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Zjarr në Tiranë, përfshihet nga flakët kati i gjashtë i pallatit tek “Rruga e Dibrës”

Një banesë është përfshirë nga flakët në qytetin e Tiranës. Burimet zyrtare bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën e Dibrës në kryeqytet, ndërsa fatmirësisht ka vetëm dëme materiale.

Njoftimi:

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 02.05.2021, në rrugën e Dibrës ka rënë zjarr në katin e 6 të një pallati ku ka vetëm dëme materiale. Nuk ka probleme për banorët.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Vijon puna nga Grupi Hetimor për përcaktimin e rënies të zjarrit.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button