BotaSport

Plas grushti në kampionatin francez, përleshje masive mes futbollistë të Monaco dhe Lyon, jepen 4 kartona të kuq (VIDEO)

Monaco-Lyon ishte një ndeshje dramatike në Ligue 1, e cila u mbyll 2-3 me fitoren e miqve në minutat e fundit edhe pse ishin me një lojtar më pak.

Megjithatë, takimi nuk u mbyll pas rënies së bilbilit, pasi lojtarët nisën një përleshje masive, e cila u mbyll me 4 kartonë të kuq, nga dy për secilën skuadër.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button