Aktualitet

Presidenti përkujton 5 Majin: Dita e mijëra të rinjve që dhanë jetën për lirinë e Shqipërisë

Presidenti Ilir Meta ka përkujtuar sot me një fotografi të Qemal Stafës, 5 Majin, Ditën e Dëshmorëve.

“Sot është dita e Qemal Stafës dhe e mijëra të rinjve dhe të rejave, që dhanë jetën për lirinë e Shqipërisë, – shkroi Presidenti në Fb. – Lavdi e përjetshme, nderim, respekt dhe mirënjohjen më të thellë Dëshmorëve të paharruar të Atdheut, të çdo epoke!”

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button