Aktualitet

Skandal/ Policia e Shtetit dhe ISHSH “me pushime” pas 25 Prillit. Grumbullime masive në Gjiokastër (Foto)

Në foton e mëposhtme shikohet mjaft qartë grumbullime masive njerëzish në Qafën e Pazarit. Njerëzit shfaqen pa distancim me njëri tjetrin dhe pa maska kundër rregullave të mbrojtjes nga Covid-19. Ku është Policia e Shtetit? Ku është ISHSH? Zbatimi i rregullave deri më 25 prill e kishte afatin?

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button