AktualitetPolitike

Skandali me videot/ ILD zbarkon në gjykatën e Elbasanit, hetim kryegjyqtares dhe fotografim …

Një ekip i ngritur nga Inspektoriati i Lartë i Drejtësisë (ILD) ka mbërritur  gjatë orëve të mesditës në Gjykatën e Elbasanit, pas publikimit të skandalit të video ku nënkryetarja e kësaj gjykate, Enkelejda Kapedani, shfrytëzonte zyrën e punës për të regjistruar dhe hedhur në Tik-tok, videot e saj.

Sipas burimeve, ekipi i ngritur nga ILD do të hetojë gjykatësen Enkeleda Kapedani.

Ekipi do të fotografojë ambientet e zyrës se gjyqtares nga ku janë publikuar edhe një pjesë e videove të gjykatës.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button