Argetim

U shoqërua me Atdheun, Geliani i bën dalje Sarës dhe e thumbon rëndë

Ditën e djeshme Sara dhe Atdheu morën vëmendjen e të gjithëve me postimet e bëra në Instagram. Ata shfaqeshin bashkë si të ishin çift, madje konkurrentja i komentoi” Bashkë zihemi larg njëri-tjetrit nuk rrim dot”.

Kjo nuk është pritur mirë aspak nga Geliani, pasi vetëm pak ditë më parë Sara u deklarua për të. Ai ka publikuar në Instastory një foto ku një vajzë shihet duke zgjedhur midis disa maskave. ”Cilën fytyrë” përdore sot?, ka shkruar ai krahas fotos.

Në një postim tjetër ai i ka treguar Sarës derën, duke shkruar ”Dil që këtu”. Në fund si për ta mbyllur Geliani e ka hequr konkurrenten nga rrjetet sociale.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button