Aktualitet

Vlorë/ Merr flakë makina tip ‘Opel’ në pronësi të…

Një makinë tip “Opel” ka marrë flakë në ecje në qytetin e Vlorës mëngjesin e ditës së sotme.  Sipas dëshmisë së drejtuesit të mjetit, ai ka parë të dilte tym nga pjesa e motorit dhe ka dalë jashtë duke tentuar të fikë flakët.

Edhe policia e shtetit ka dhënë njoftimin zyrtar lidhur me ngjarjen, duke njoftuar se po punon për zbardhjen e plotë:

Sot, rreth orës 09:30, në lagjen “Partizani”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur një mjet tip “Opel” i parkuar, në pronësi të shtetasit R. D.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button