Aktualitet

Diell gjatë gjithë ditës, temperaturat shkojnë deri në 27°C! Njihuni me parashikimin e motit për sot

TIRANË– Në vend do të hyjnë në qarkullim masat ajrore të qendrueshme. Orët më diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit por nuk do të mungojnë vranësirat kalimtare në orët e mesditës.

Era do të fryjë me drejtim juglindje-veriperëndim e lehtë e mesatare përgjatë bregdetit. Valëzimi në dete i forcës 2 dhe 3 ballë.

Temperaturat parashikohen në:– zonat malore 6°C deri në 24°C;– zonat e ulëta 10°C deri në 27°C;– zonat bregdetare 13°C deri në 27°C.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button