Aktualitet

T’kom pike t’dobt”/ Fifi i shpreh publikisht “dashurinë” Flori Mumajesit: S’ka asgje ma me vlere per mu se momentet me notat e shpirtit tend.

Këngëtarja krah fotos ku duket shumë e afërt me këngëtarin ka vënë në pah rëndësinë e madhe Flori ka për të që sipas Fifit është shumë e madhe sa nuk thuhet me fjalë.

TIRANË-Këngëtarja Kosovare Fifi ka bërë një postim në ‘Instagram’ ku ka publikuar nje foto me këngëtarin Flori Mumajesi  dhe karahas saj ka bërë një dedikim.

Këngëtarja krah fotos ku duket shumë e afërt me këngëtarin ka vënë në pah rëndësinë e madhe Flori ka për të që sipas Fifit është shumë e madhe sa nuk thuhet me fjalë. Më pas ajo ka falenderuar edhe Brunon dhe Klajdi Harunin që e kanë mbështëtur gjithmonë duke treguar me anë të këtij dedikimi ka tregur afrimitetin që ka me “Threedos”

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button